Якщо ви хочете скласти найбільш точний план певної території або отримати топографічну карту, ідентифікувати ділянку прориву комунікацій або ліній електропередач, а також прорахувати найбільш підходящі варіанти освоєння земельних ділянок, аерофотозйомка - ідеальне рішення.

Наші переваги:

Наша компанія Geobud протягом тривалого часу успішно спеціалізується на наданні широкого ряду інженерно-геодезичних послуг в місті Львові, включаючи аерофотозйомку. Наявність сучасного обладнання, інноваційних технологій в комплексі з кваліфікованим персоналом гарантують виконання замовлення будь-якої складності в строго обумовлені терміни. Демократичний діапазон цін, а також якість на чиниться нами сервісу здатні задовольнити очікування навіть найвибагливіших клієнтів.

Нами виконується аерофотозйомка будь-якій місцевості, а сам технічний процес складається з чотирьох основних етапів:

  • Наші фахівці проводять підготовку технічного завдання, з урахуванням вимог і побажань замовника.
  • Здійснення самої зйомки за допомогою квадрокоптера або будь-якого іншого безпілотника.
  • Аналіз отриманих відомостей відбувається за допомогою передових програм, що дозволяють обробити отримані зображення з високим ступенем деталізації.
  • Складання ортофотоплану для топокарти місцевості.

Сфери застосування аерофотозйомки:

Аерофотозйомка - це актуальний і затребуваний сервіс, популярність якого зумовлена ​​широким розмаїттям сфер його застосування.

За допомогою наших фахівців і наявних безпілотних літальних апаратів можна:

  • Отримати топографічний план невеликій території.
  • Скласти будь-які карти, гідрологічної або політікоадміністратівной спрямованості.
  • Створення географічних карт, з відображенням рельєфу місцевості та водних рубежів.

Довірившись фахівцям Geobud, ви можете замовити необхідну геодезичну роботу за найбільш прийнятними цінами у Львові. Нами також надається допомога в оформленні супровідної документації за підсумками проведеної аерофотозйомки, сприяння в роботі з державними організаціями та оформлення кадастрового номера. Зв'язавшись з нами за вказаними контактними даними, вам надається можливість отримати всебічну фахову консультацію щодо цікавлять вас питань. Аерофотозйомка від  компанії Geobud в місті Львові - оптимальний варіант при мінімальних фінансових витратах.

Аерофотозйомка у Львові

З кожним роком все більше і більше людей потребують якісної зйомці території, пов'язане це з тим, що зараз будь-які процедури з землею (будівництво на ній, купівля-продаж, приватизація і т.д.) потрібно проводити в правовому полі, тобто на будь-яку ділянку в обов'язковому порядку повинна бути топографічна зйомка.